Adana Ceyhan Transfer

  •   Yön Bilgileri
    Transfer Hizmetinin tek yön mü çift yön mü olacağına karar verebilirsiniz.
  •  Adana Ceyhan Tek Yön
  •  Adana Ceyhan Çift Yön
Binek Araç1-4 Yolcu
Vip Araçlar1-6 Yolcu
Minibüs1-19 Yolcu

Adana Havaalanı Ceyhan Transfer

 

Hava yolu ile ulaşım fiyatlarının düşmesi, birçok kişinin seyahat ederken uçakla seyahati tercih etmesine neden olmaya başladı.  Adana Havaalanı, Türkiye’nin birçok noktasından havayolu ile Adana’ya gelenlerin buluşma noktası. Şahsi araç ile şehre gelmeyen kişiler havaalanından gidecekleri adreslere konforlu bir şekilde ulaşmak ister. Adana Havaalanı Ceyhan transfer fırsatı, kişilere Adana içinde kolay transfer işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olur. Kiralık Rent A Car firması, güvenli ve konforlu araçları ile Adana’da Ceyhan transfer fırsatını kullanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Adana Havaalanı’ndan Ceyhan’a kolay bir şekilde ulaşım sağlamak için kiralamarentacar.com adresinden araç ve transfer fırsatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Adana Havaalanı Ceyhan Transfer Güzergahı

Adana Havaalanı’ndan Ceyhan karayolu km mesafesi toplamda 62 kilometredir. 62 kilometrelik bu mesafe araçla karayolundan ulaşım sağlandığında yaklaşık 52 dakika sürmektedir. Kiralık Rent A Car konforlu ve güvenli araçları ile Adana Havaalanı’ndan Ceyhan ilçesine transferiniz oldukça hızlı ve keyifli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Adana Havaalanı transfer noktasından Ceyhan ilçesine transfer için yola çıktığınızda E90 rotasından Ceyhan ilçesine doğru yolculuğa başlarsınız. Adana Ceyhan ilçesine gitmeniz için Adana Osmaniye Yolu / D400 yolu rotasını takip etmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 52 dakika sonra Ceyhan ilçesine giriş yapmış olacaksınız.

Adana Havaalanı Ceyhan VIP Transfer

Adana Havaalanı’na gelen birçok yolcu, Ceyhan ilçesine gitmek için çeşitli transfer yollarını tercih eder. Ancak taksi veya otobüsler ile havaalanından Ceyhan ilçesine gitmek oldukça zahmetli ve yorucudur. Bu nedenle Adana Havaalanı’na doğru hareket etmeden önce kiralamarentacar.com adresinden transfer araç modellerini inceleyebilirsiniz.

En uygun fiyata en hızlı ve konforlu Adana Havaalanı Ceyhan VIP Transfer için Kiralık Rent A Car firmasının araçlarına rezervasyonunuzu önceden yapabilirsiniz. Navigasyonlu araçlarda zaman kaybetmeden, yol bulma sıkıntısı yaşamadan konforlu ve güvenli bir yolculuk ile Adana Ceyhan ilçesine hemen ulaşabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte havaalanından transfer için araç arama derdi olmadan transfer aracınızın sizleri hazır beklemesi için gideceğiniz gün ve saate Kiralık Rent A Car araçlarını rezervasyon gerçekleştirmeniz yeterlidir.