Adana Oto Kiralama Araç Listesi

Adana Oto Kiralama Araç Listesi

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize stoklarımızda bulunan araçların listesini paylaşıp ve özelliklerinden kısaca bahsedeceğiz. Filomuzda şuan bulunan araçların geneli 2018 - 2019 model olup yüksek oranda 2018 model araçlarımız mevcuttur. Sizlerde bu sene adana araç kiralama konusunda hizmet almak istiyorsanız araç kiralama'dan önce incelemeyi seviyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Renault clio: 2018 Model Dizel ve Beyaz renkte olan bu aracımız 1.5 motor ve manuel vites bir araçtır. Yakıt konusunda oldukça cimri olan araç hatchback olup spor görünü ile özellikle genç arkadaşlarımızın tercih sebebidir.

Fiat Egea : Yine bu aracımızda 2018 model olup Dizel - Beyaz renkte sadece manuel vites 1.3 motora sahiptir bu araçta hem geniş olup hemde yakıt konusunda cimridir. 

Ford Focus : Bu araç benim favori araçlarım arasında yerini alırken 2018 model Otomatik Vites Dizel yine Beyaz Renkte olup 1.5 motora sahip yüksek tork gücü sayesinde ingiliz atı edasında gaza bastığınızda şahlanan bu araç kullanıcısı için oldukça keyifli bir yolculuk vaad ediyor.

Ford Custom : Ford grubunun geniş aileler için 8 + 1 koltuk seçeneği sayesinde hem konforlu hemde güvenilir bir yolculuk arayorsanız kesinlikle denemelisiniz bu aracımızda 2.0 motora sahip olup otomatik vites ve Gri - siyas renk seçenekleri ile filomuzda yer almaktadır. 

Mercedes Vito : Mercedes Grubunun bana göre gelmiş geçmiş en başarılı işlerinden bir tanesi olan Mercedes Vito ise 1.5 motora sahip Siyah renk seçeneğinin yanı sıra otomatik vites olması ve otomatik açılır kapı'da yolcular için konforu arttırırken şoför arkadaşımızda bu özellikten keyif alacaktır. 

Bugünkü yazımızda bu kadar kısa tutuyoruz fakat ilerleyen günlerde yine birbirinden güzel yazılarla karşınızda olacağız. 

Benzer Yazılar